O firmie

60lat.png

VALERA produkuje urządzenia do stylizacji i pielęgnacji włosów od 1955 roku. Naszym podstawowym założeniem jest dbałość o zdrowy i atrakcyjny wygląd włosów, co z kolei wpływa na wizerunek i dobre samopoczucie klientów. VALERA produkuje wyłącznie urządzenia do pielęgnacji włosów, dlatego pośród innych marek wyróżnia się wyjątkową kompetencją w zakresie stylizacji. Dogłębna znajomość zagadnień związanych z włosami i fryzjerstwem jest niezbędna, aby móc tworzyć urządzenia, które traktują włosy w zdrowy i bezpieczny sposób.

PROFESJONALIZM:

Swoje kompetencje VALERA zawsze opierała na bliskiej współpracy z najlepszymi profesjonalistami w dziedzinie światowego fryzjerstwa, którzy są mistrzami w stylizacji fryzur oraz ekspertami w dbaniu o włosy.

SZWAJCARSKA MARKA: 

Sygnatura "Made in Switzerland" umieszczona na produktach VALERA stanowi certyfikat jakości naszych urządzeń. Szwajcarski krzyż - uznane logo międzynarodowe - to gwarancja prestiżu i renomy marki VALERA. Szwajcarski wizerunek symbolizuje takie wartości jak jakość, precyzja, niezawodność, kompetencja oraz poszanowanie zdrowia i środowiska. Szwajcarski krzyż ustanawia zatem wyjątkową pozycję i wiarygodność marki oraz pozytywnie wpływa na ocenę wartości i wybory dokonywane przez konsumentów.

RODZIMA PRODUKCJA:

Wszystkie suszarki do włosów produkowane są w Szwajcarii. Zgodnie z obraną strategią, VALERA konsekwentnie dąży do utrzymania oraz rozwoju produkcji na terenie Szwajcarii.